Pro všechny ty, kteří nemají možnost pravidelně navštěvovat skupinový kurz, nabízíme personalizovanou možnost učení italského jazyka dle vlastních potřeb a tempa učení.

Délka lekcí– Můžete si vybrat mezi 60 minutovými nebo 90 minutovými lekcemi, v závislosti na vašich preferencích a dostupnosti.

Úrovně: Individuální lekce jsou k dispozici pro studenty všech úrovní, ať už jste absolutní začátečník nebo pokročilý student.

Způsob výuky – Nabízíme jak osobní hodiny, tak i hodiny na dálku, abyste si mohli vybrat tu možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Rozřazovací vstupní test – Pokud jste již dříve studovali italštinu, může být vyžadováno absolvování přijímací zkoušky k posouzení vaší současné úrovně a přizpůsobení hodin vašim jazykovým znalostem.

Kvalifikovaní učitelé – Propojíme vás s jedním z našich vysoce kvalifikovaných učitelů, který se přizpůsobí vaší úrovni znalostí italštiny a vašim učebním cílům.

Jak si zažádat o individuální lekce

Pro vyžádání našich individuálních lekcí je nutné vyplnit registrační formulář a uvést požadovaný čas a počet hodin týdně.

Jakmile najdeme nejvhodnějšího učitele, který je volný ve vašich vybraných časech, budeme vás kontaktovat.

Pro další informace nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@parlo-italiano.cz. Pokusíme se vám odpovědět do 48 hodin a poskytnout vám veškeré potřebné informace.

Nakonec vás žádáme, abyste si přečetli naše Podmínky specifické pro individuální hodiny.

Vyberte si a kupte