Italský kulturní institut se otevírá těm nejmenším a nabízí vzdělávací aktivity, kde se při výuce italského jazyka využívá dětské kreativity a představivosti.

Metodika

Učení se hraním, učení se praxí, kooperativní učení.

Věříme, že učení hrou je pro děti mimořádně efektivní, a proto uplatňujeme vzdělávací přístup založený na aktivní interakci a hravé účasti, kdy se děti mohou učit italský jazyk a přitom se bavit. Prostřednictvím her, písniček, výtvarných aktivit a mnoha dalších aktivit vytvářejí naši odborní učitelé inspirativní prostředí, které podporuje komunikaci a získávání nových jazykových dovedností. Přijetím principu „learning by doing“ děti a mladí lidé uplatňují své jazykové dovednosti v praxi prostřednictvím praktických a interaktivních aktivit. Provádění úkolů, hraní rolí, simulací a společných projektů podporuje smysluplnější a trvalejší učení, zkoumání a samostatnost.

Níže jsou uvedeny kurzy naplánované na jaro/léto 2024.

Únor 2024

Kurzy začnou v týdnu od 19. února a potrvají 16 týdnů.

Program
    • Volare: Kurzy italštiny jako cizího jazyka – 16 setkání po 2 hodinách (120 min) pro děti a mládež, 6150 Kč
    • Italština L1: Kurzy italštiny pro rodilé mluvčí16 setkání po 90 minutách pro děti a mládež, 4600 Kč

Vyberte si a kupte

Kliknutím na níže nabídnuté kurzy si budete moci přečíst program a vybrat požadovaný termín a úroveň. Poté budete přesměrováni na rezervační stránku, kde dokončíte nákup.